The Organizing Committee and the Latvian Orienteering Federation are delighted to be the hosts for the 7th European Orienteering Championships and World Cup in Ventspils, Latvia from 25 May to 1 June 2008. We welcome all friends of orienteering in Ventspils.

  Menu :.

 News
 Organizers
 Contacts
 Event Centre
 Programme
 Bulletins
 Embargoed areas
 Travel
 Media
 EOC Tour
 Links
 
EOC
 Start lists
 Results and photos
 Route Gadget
 Video reports
 
ETOC
 Start lists
 Results and photos
 


  Media supporters :.
  Supporters :.03.06.2007.   

Parakstīts līgums ar Ventspils pilsētas domi par Eiropas čempionātu

Piektdien, 1.jūnijā plkst. 11.00 Ventspils galvenās bibliotēkas telpās tika parakstīts līgums par Eiropas čempionāta orientēšanās sportā organizēšanu Ventspilī laikā no 2008. gada 25. maija līdz 1. jūnijam. Līgumu parakstīja Ventspils pilsētas domes izpilddirektora v.i. Aldis Ābele un Latvijas Orientēšanās federācijas prezidents Pēteris Apinis.

Starptautiskā Orientēšanās federācija pirmo reizi ir piešķīrusi Latvijas Orientēšanās federācijai tiesības rīkot vasaras orientēšanās Eiropas čempionātu. Ņemot vērā to, ka Ventspils pilsētā un Ventspils rajonā ir piemērotas vietas orientēšanās sacensību organizēšanai, kā arī Latvijas Orientēšanās federācijas iepriekšējo gadu sadarbības pieredzi ar Ventspils pilsētas pašvaldību, 2005. gadā organizējot Ventspilī Eiropas meža darbinieku sacensības orientēšanās sportā, kā labākā vieta Eiropas čempionāta rīkošanai tika izvēlēta Ventspils.

Eiropas čempionāts orientēšanās sportā notiek vienu reizi divos gados, un tajā piedalās labākie orientieristi no vairāk kā 30 valstīm. Eiropas čempionāts tiek uzskatīts par vienām no svarīgākajām sacensībām, jo Eiropas valstu orientieristi uzrāda arī augstākos rezultātus pasaules čempionātos. Sacensību programmā plānotas vairākas distances - sprinta, vidējās un garās distances, kā arī stafetes. Latviju 2008. gada Eiropas čempionātā pārstāvēs 12 sportisti - 6 sievietes un 6 vīrieši.

Eiropas čempionāta orientēšanās sportā rīkošana Ventspilī 2008. gadā ventspilniekiem dos iespēju klātienē vērot Eiropas līmeņa sacensības orientēšanās sportā.

Informāciju sagatavoja:
Daiga Paipala, Ventspils pilsētas domes sporta pārvaldes vadītāja

  Generalsponsors :.


  Sponsors :.