EOC - Relay

IOF, LOF. Ventspils, Latvia

01.06.08

Relay Men

Startno Name Start
1SWE Team 1 10:30:00
Oberg Peter
Andersson David
Wingstedt Emil
2FRA Team 1 10:30:00
Renard Damien
Gonon Francois
Gueorgiou Thierry
3NOR Team 1 10:30:00
Skjeset Lars
Nordberg Anders
Osterbo Oystein Kvaal
4CZE Team 1 10:30:00
Prochazka Jan
Dlabaja Tomas
Smola Michal
5SUI Team 1 10:30:00
Rollier Baptiste
Merz Matthias
Hubmann Daniel
6RUS Team 1 10:30:00
Tsvetkov Dmitriy
Khramov Andrey
Novikov Valentin
7FIN Team 1 10:30:00
Huovila Jarkko
Ikonen Pasi
Haldin Mats
8DEN Team 1 10:30:00
Soes Rasmus
Nielsen Christian
Lund Mikkel
9EST Team 1 10:30:00
Vaher Sander
Aadli Erkki
Karner Olle
10LAT Team 1 10:30:00
Bertuks Edgars
Krumins Janis
Sirmais Martins
11GBR Team 1 10:30:00
Gristwood Graham
Johnson Oli
Stevenson Jamie
12AUT Team 1 10:30:00
Kerschbaumer Gernot
Breitschadel Felix
Lang Markus
13POL Team 1 10:30:00
Dwojak Wojciech
Richert Marcin
Kowalski Wojciech
14LTU Team 1 10:30:00
Gvildys Jonas Vytautas
Krepsta Simonas
Sadeckas Darius
15UKR Team 1 10:30:00
Mukhidinov Vyacheslav
Kratov Oleksandr
Ushkvarok Pavlo
16ITA Team 1 10:30:00
Seppi Andrea
Tenani Alessio
Negrello Manuel
17HUN Team 1 10:30:00
Kovacs Adam
Zsebehazy Istvan
Gosswein Csaba
18BLR Team 1 10:30:00
Mihalkin Dmitry
Tambasov Yury
Zhuravlev Slava
19GER Team 1 10:30:00
Teich Christian
Kruger Robert
Jaeger Meike
20BUL Team 1 10:30:00
Sirakov Ivan
Kamenarov Ivaylo
Nikolov Kiril
21AUT Team 2 10:30:00
Lang Thomas
Lillehov Thea
Leonhardt Karin
22BLR Team 2 10:30:00
Belyanko Ilya
Solodkin Sergey
Zlobin Denis
23CZE Team 2 10:30:00
Kodeda Stepan
Lucan Vladimir
Mrazek Jan
24DEN Team 2 10:30:00
Christensen Christian
Djurhuus Rasmus
Olsen Rune
25EST Team 2 10:30:00
Kraas Andreas
Pihl Peeter
Nomm Marek
26FIN Team 2 10:30:00
Anjala Topi
Wickholm Jorgen
Tervo Tuomas
27FRA Team 2 10:30:00
Bourrin Jean-Baptiste
Coupat Vincent
Adamski Philippe
28GBR Team 2 10:30:00
Crane Matthew
Duncan Jon
Fraser Scott
29ITA Team 2 10:30:00
Corona Emiliano
Caraglio Michele
Pagliari Daniele
30LAT Team 2 10:30:00
Zagata Zemgus
Mihailovs Kalvis
Ozolins Janis
31LTU Team 2 10:30:00
Aleliunas Vilius
Sulcys Nerijus
Bilevicius Liutauras
32NOR Team 2 10:30:00
Bjugan Marius
Kahrs Christian
Lundanes Olav
33RUS Team 2 10:30:00
Efimov Roman
Detkov Sergey
Ryapolov Roman
34SUI Team 2 10:30:00
Schneider David
Lauenstein Marc
Muller Matthias
35SWE Team 2 10:30:00
Ohlund Erik
Millinger Mattias
Johansson Martin Per
36UKR Team 2 10:30:00
Fedotov Roman
Marchuk Oleksandr
Kandybey Yevhen
37ESP Team 1 10:30:00
Casal Roger
Portal Daniel
Gomez Javier

Home page:IOF, LOF Contact Mail address: luksevics@gmail.com

31.05.08 21:05:41 eTiming Version 3.0 Emit as

Lisensed to: Emit as